Póki co Szkoła Dobrego Kodu to tylko ja, Przemysław Wieczorek

Plus super społeczność stawiających pierwsze kroki na drodze do zostania samodzielnym programistą obiektowym.

Plus wszyscy moi mentorzy, którzy odcisnęli na mnie piętno swojego geniuszu.

Kontakt

Przemysław Wieczorek

przemek@szkola-dobrego-kodu.pl

Przemysław Wieczorek

Wiosna 2016. Pierwsza córka ma 6 miesięcy. Moja aktualna praca wiąże się z częstymi wyjazdami (wdrażanie linii produkcyjnych). Przychodzi refleksja „K****, przecież nie zobaczę, jak dorasta moje dziecko”.

Od momentu podjęcia decyzji „Zostanę programistą Java” do zatrudnienia potrzebowałem jedynie czterech miesięcy. Nie do końca wiedziałem co to obiekt, ale if to if.

Po dwóch latach byłem już w stanie zaprojektować przedmiot „Zaawansowane programowanie w Java”, który z wielkim sukcesem prowadziłem na UAM ( średnie zadowolenie studentów 4.9/5 – WOW).

Skorzystaj ze sprawdzonego modelu, dzięki któremu wielu adeptów sztuki programowania, zostało etatowymi programistami.

Specjalne podziękowania dla:

  • Robert Białas – nauczyciel z technikum, który kazał kompilować asembler do byte codu, na kartce… Dało to znacznie więcej, niż Ci się wydaje :). Nauczył mnie też ciekawych rzeczy.

  • Maciej Mituta – pierwszy opiekun, włożył do łba, jak ważne są testy i wzorce obiektowe.

  • Artur Kowalczyk – kolega z pierwszego zespołu, zawsze służący pomocą.

  • Michał Garlicki / Jarosław Piętka – pierwsi przełożeni, który zaufali i dali wolną rękę, co nie zawsze kończyło się dobrze ;).

A tak z życia mniej osobistego byś tez mógł ich spotkać na konferencjach:

  • Sławomir Sobótka – prawdziwy mistrz dobrego kodu. Pasjonujący się psychologią. Ach ciekawe czy będę kiedyś godzin wypucować mu buty i pogadać chwilkę o dobrym kodziku xd.

  • Mirosław Burnejko – mentor w kwestii tworzenia kontentu i biznesu. Gdyby nie on to nie wyszedłbym ze swoją wiedzą do Ciebie.

  • Maciej Aniserowicz – to trochę przez niego opuściłem cieplutki kurwidołek. Poszedłem uczyć na bootcamp, później przeniosłem się ligę wyżej tj. wykładanie na uczelni i autorski przedmiot, teraz ten portal.

  • Większość trenerów z Bottega? Możesz śledzić absolutnie każdego. Sławek nie współpracuje z pajacami xd.